TERE!

Olen Taimo Tammik. tegelen fotograafiaga alates aastast 1979.
Soovid teada, kuidas saan sind aidata?

TEEN DIGIPILTE.

Digipildid valmistan sulle uuel, kaasaegsel meetodil. Ma kasutan Noritsu Green II inkjetlaborit. Võrreldes traditsioonilisele fotopaberile trükitud piltidega on selliste piltide värvid erksamad ning neis on rohkem pooltoone.
Digipilte saad tellida kauplusest, võid pildifailid tuua mulle mälupulgal, mälukaardil, CD-ga, DVD-ga. Veelgi mugavam on aga võimalus tellida digipildid interneti kaudu siinsamal kodulehel asuva tellimismooduli abil. Pilte saad tellida igast internetiühendusega seadmest, arvutist, tahvlist, nutitelefonist.
DIGIPILTE TELLI SIIT!.

TEEN DOKUMENDIPILTE.

Dokumendipildid saad kätte mõne minutiga ja kui soovid saad ka pildifaili.
Dokumendifoto hind on 9,00€.

PILDISTAN PORTREE- JA PEREPILTE.

Stuudiofotode tegemiseks on mul mõnus ja hubane fotoateljee kuhu võid tulla ka koos koduloomadega.
VAATA NÄIDISEID!

TEEN VANAD FOTOD UUEKS.

Vanu, kasvõi saja aastaseid ning isegi tugevalt kahjustunud pilte on võimalik digitaalse tehnika abil taastada. Nii näevad need välja nagu uued ja säiluvad veel järgmised sada aastat.
VAATA JA IMESTA!

SKANEERIN.

Kui sul on vanu negatiivfilme ja slaide siis ma saan need muuta digitaalseteks pildifailideks et saaksid neid internetis jagada ning arvutis või teleris vaadata.
Teen seda tööd tipptasemel skänneritega mis võimaldavad kõrvaldada kriimud ning taastada aja jooksul tuhmunud värvid. Saadud pildifailidest võid tellida ka paberpilte.
TUTVU TEENUSEGA

SOOVID OSTA FOTOKAUPA?

Minu kauplusest on suur valik pildiraame, albumeid aga samuti leiad siit mälukaarte ning muudki mida pildistamisel vajad.
Stacks Image 49031
 

 

Mobiiltelefon: 508 67 47
E-post: foto@tammikufoto.ee